РАСПОРЕД ИСПИТА – ВАНРЕДНИ –април 2021. година

Ванредни ученици

ОПШТЕ ОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ДАТУМВРЕМЕНАЗИВ ПРЕДМЕТАИСПИТИВАЧНапомена
06.04.2021. уторак    13:00Математика–писмениР. Николић  1/ЕТР, 1/МТМРТ,  1/ЕТ(2) , 2/ИНСТ, 2/МТМРТ(2), 3/МБ,  4/ФА,  4/ЕТ, 4/МТМВО, 4/ЕТЕМП, 2/ИНСТ, 4/МТМРТ
07.04.2021. среда  13:30Српски језик и књижевност писмени   М. Лаиновић   2/ИНСТ, 3/МБ,  4/ФА,   
07.04.2021. среда15:00ФизикаМ.Урошевић
М. Стевановић
И. Павловић
1/МТМРТ,  1/ЕТР, 4/ЕТЕМП, 2/МТМРТ 4/МТМРТ
07.04.2021. среда15:00Биологија  М. Стевановић
М.Урошевић
И. Павловић
4/ЕТЕМП
07.04.2021. среда15:00ХемијаМ.Урошевић
И. Павловић
М. Стевановић
1/МТМРТ
08.04.2021. четвртак15:00Версака настава-православни катихизисС. Кеџић
З. Мурић
Љ. Живановић
2/ИНСТ, 2/ЕТП, 3/МБ, 
08.04.2021. четвртак15:00СоциологијаЗ. Мурић
С. Кеџић
Љ. Живановић
3/ЕТПУ
08.04.2021. четвртак15:00Грађанско васпитањеЗ. Мурић
С. Кеџић
Љ. Живановић
4/ЕТЕМП
08.04.2021. четвртак15:00ГеографијаМ.Урошевић
С. Јовићевић
Б. Ћеран
  4/МТМРТ
09.04.2021. петак15:00Српски језик и књижевност- усмени  А. Бојчић
М. Лаиновић
Н. Кнежевић
2/ИНСТ, 3/МБ,  4/ФА,   
09.04.2021. петак15:00Музичка уметностА. Бојчић
Н. Кнежевић
М. Лаиновић
1/МТМРТ,  1/ЕТР,
09.04.2021. петак15:00Ликовна култураА. Бојчић
Д. Новаковић
М. Лаиновић
4/МТМРТ
13.04.2021. уторак13.00Енглески језик- писмени  С. Здравковић  3/МБ,  4/ЕТ
14.04.2021. среда15:00Математика – усмениС. Хаџић
Р. Николић
Ј. Миленковић
 
15.04.2021. четвртак15:00Рачунарство и информатикаС. Хаџић
Ј. Миленковић
С.Добросављевић
1/ЕТР, 2/ЕТП,
15.04.2021. четвртак15:00Енглески језик- усмени  А. Бојчић
С. Здравковић
Д. Кањевац
3/МБ,  4/ЕТ

ЕКОНОМСКА ГРУПА ПРЕДМЕТА

ДАТУМВРЕМЕНАЗИВ ПРЕДМЕТАИСПИТИВАЧнапомена
14. 04. 2021. среда14:30               Рачуноводство – писмениБ.Јевђеновић1/ЕТ
15.04. 2021. четвртак15:00Рачуноводство- усмениЗ. Манић
Б.Јевђеновић
Д. Петровић
1/ЕТ
16.04. 2021. петак15:00Основи економијеБ. Јевђеновић
З. Манић
Јелена Бранковић
4/ЕТ

МАШИНСКА ГРУПА ПРЕДМЕТА

ДАТУМВРЕМЕНАЗИВ ПРЕДМЕТАИСПИТИВАЧнапомена
13. 04. 2021. уторак15:00Механика – писмениС. Карић4/МТМРТ
15.04. 2021. четвртак15:00Механика – усмениД. Арсеновић
С. Карић
В. Вранеш
4/МТМРТ
16.04. 2021. петак15:00Технологија обрадеС. Карић
Б. Милосављевић
Д. Арсеновић
4/МТМРТ
16.04. 2021. петак15:00Техничко цртањеС. Карић
Д. Арсеновић
Б.Милосављевић
3/ОМО
19.04.2021. понедељак15:00Хидраулика и пнеуматикаР. Вилотић
С. Карић
М. Бранковић
4/МТМРТ
19.04.2021. понедељак15:00Техничка механикаР. Вилотић
С. Карић
М. Бранковић
3/ОМО
20.04.2021. уторак15:00Машински материјалиС. Карић
Н. Ковачевић
В. Бранеш
3/ОМО
20.04.2021. уторак15:00Практична наставаС. Карић
М. Сердар
Р. Вилотић
4/МТМРТ
20.04.2021. уторак15:00Основе машинстваС. Карић
Р. Вилотић
Н. Ковачевић
4/ЕТЕМП

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ГРУПА ПРЕДМЕТА

ДАТУМВРЕМЕНАЗИВ ПРЕДМЕТАИСПИТИВАЧнапомена
15. 04. 2021. четвртак15:00Електротехнички материјалиД. Јанковић
В. Вранеш
М. Петров
4/ЕТЕМП
15. 04. 2021. четвртак15:00Системи аутоматског управљањаД. Јанковић
П. Тепавац
М. Петров
4/ЕТА
16. 04. 2021. Петак15:00ЕлектроникаМ. Петров
С. Марјан
С. Ђоровић
2/ЕММП
16. 04. 2021. Петак15:00Електрична мерењаМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
2/ЕТП,
16. 04. 2021. Петак15:00Електричне инсталације и осветљењеМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
3/ЕТЕМП, 4/ЕТЕМП
16. 04. 2021. Петак15:00Енергетска електроникаМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
3/ЕТПУ
16. 04. 2021. Петак15:00ЕлектроенергетикаМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
4/ЕТР    
16. 04. 2021. Петак15:00Основе електротехникеМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
2/ИНСТ,
19. 04. 2021. Понедељак15:00Електричне мреже и постројењаД. Јанковић
С. Марјан
П. Тепавац
2/ЕММП
19. 04. 2021. Понедељак15:00Електричне машине са испитивањемП. Тепавац
Д. Јанковић
С. Марјан
3/ЕТЕМП, 3/ЕТПУ
19. 04. 2021. Понедељак15:00МикропроцесориД. Јанковић
П. Тепавац
С. Марјан
3/ЕТПУ
19. 04. 2021. Понедељак15:00Мерење у електронициД. Јанковић
П. Тепавац
С. Марјан
4/ЕТР  
19. 04. 2021. Понедељак15:00Основе аутоматског управљањаД. Јанковић
П. Тепавац
С. Марјан
4/ЕТЕМП
19. 04. 2021. Понедељак15:00Производња и пренос електричне енергијеД. Јанковић
С. Марјан
П. Тепавац
4/ЕТЕМП
19. 04. 2021. Понедељак15:00Мерења у аутоматициД. Јанковић
П. Тепавац
С. Марјан
4/ЕТА
20.04.2021. уторак15:00Рачунари у системима управљањаД. Јанковић
П. Тепавац
С. Ђоровић
4/ЕТА
20.04.2021. уторак15:00Дигитална електроникаД. Јанковић
П. Тепавац
С. Ђоровић
4/ЕТР  
21.04.2021. Среда15:00Мерења у електроенергетициМ. Петров
С. Марјан
С. Ђоровић
3/ЕТПУ 4/ЕТЕМП
21.04.2021. Среда15:00Електротехника и електроникаМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
4/МТМРТ
21.04.2021. Среда15:00Електромоторни погонМ. Петров
С. Ђоровић
С. Марјан
4/ЕТЕМП, 4/МТМРТ