„Заједно за кабинет бр.15“ Фондација за младе Обреновца

Секције Ученици Школа

„Заједно за кабинет бр.15“ је назив пројекта за који је Ученички парламент Техничке школе добио подршку Фонда за комшијске иницијативе.
У кабинету бр.15 се налази 3Д штампач, неопходан за рад 3Д секције, која ученицима поред практичког знања пружа и могућност да изразе креативност и употребе знање које су стекли на часовима аутоматике и основи електротехнике.
Ученици се у овом кабинету баве и примењивањем знања из аутоматике, раду на ПЛЦ контролерима и процесном управљању. Због свега тога су ђаци ове школе желели да
створе што пријатнији простор у ком проводе доста времена у жељи за практичним знањима XXИ века. У току су радови на кречењу, које изводе сами ученици. Уз контролу наставника. 😉
Сви у Техничкој школи верују да ће будући изглед овог кабинета бити репрезентативан и да ће мотивисати већи број основаца за електротехничке смерове.

Ученици који су сређивали учионицу 15 су:

• Тимотић Никола III3
  • Перовић Данило III3