РАСПОРЕД СМЕНА ОД 1.СЕПТЕМБРА 2020.ГОДИНЕ

Родитељи Ученици

Смене се мењају недељно.

ПРЕ ПОДНЕ (смена А)

– Електротехника (од 1-4.разреда) и Трговина (од 1-3.разреда)

ПОСЛЕ ПОДНЕ (смена Б)

Машинство (од 1-4.разреда) и Економија (од 1-4.разреда)

РАСПОРЕД  ЗВОЊЕЊА

Преподневна  смена:
1.час 715 до   745                                                   
2.час 750 до   820                                                         
Први велики одмор 20 минута
3.час 840 до   910                                             
4.час 915 до   945                                   
5.час 955 до  1025                                     
Други велики одмор10 минута
6.час 1030 до 1100                                        
7.час 1105 до 1135                                       
Послеподневна  смена:  
1.час 1330 до  1400
2.час 1405 до  1435
Први велики одмор 20 минута
3.час 1455 до  1525
4.час 1530 до 1600
5.час 1605 до 1635
Други велики одмор10 минута
6.час 1645 до 1715
7.час 1720 до 1750

РАСПОРЕД КОРИШЋЕЊА УЧИОНИЦА  – ШКОЛСКА 2020/2021

  ЕЛЕКТРОТЕХНИКА, ТРГОВИНА  
ОДЕЉЕЊЕБРОЈ УЧИОНИЦЕ
I-212
I-314
I-516
I-618
II-219
II-32
II-520
III-221
III-323
III-54
III-65
IV-26
IV-37
  
Слободне учионице За мале групе  8, 9,10,29,34 1,3
  МАШИНСТВО, ЕКОНОМИЈА
ОДЕЉЕЊЕБРОЈ УЧИОНИЦЕ
I-112
I-414
I-716
I-818
II-119
II-420
II-621
II-723
III-12
III-44
III-75
IV-16
IV-47
IV-58
Слободне учионице За мале групе  9,10,29,34 1,3

СПИСАК  ОДЕЉЕЊА  И  ОДЕЉЕЊСКИХ  СТАРЕШИНА ЗА ШКОЛСКУ 2020/21.ГОД.

ОдељењеОбразовни профилОдељењски старешина
1/1Машински техничар  мерне и регулационе техникеНАДА КОВАЧЕВИЋ
1/2Електротехничар процесног управљањаМИРЈАНА ЛАИНОВИЋ
1/3Електротехничар рачунараДАНИЦА КАЊЕВАЦ
1/4Финансијски администраторДАНИЈЕЛА ЂУРЂЕВИЋ
1/5ТрговацСЛАВИЦА ДОБРОСАВЉЕВИЋ
1/6Електромонтер мрежа и постројења/електричар (дуално)АЛЕКСАНДРА БОЈЧИЋ
1/7Оператер машинске обрадеЈАСМИНА МИЛЕНКОВИЋ
1/8Бравар-заваривач    (дуално)ДРАГАНА МИЛНОВИЋ
2/1Машински техничар  мерне и регулационе техникеСОЊА РАКИЋ
2/2Електротехничар процесног управљањаМИРЈАНА СТЕВАНОВИЋ
2/3Електротехничар рачунараБРАТИСЛАВ МИЋАЛОВИЋ
2/4Финансијски администраторЉИЉАНА НЕШКОВИЋ
2/5ТрговацДРАГАНА ПАНТЕЛИЋ
2/6Оператер машинске обрадеВЕСНА ВРАНЕШ
2/7Бравар-заваривач    (дуално)ДАЛИБОРКА ИЛИЋ
3/1Машински техничар мерне и регулационе техникеДРАГАНА ТОНЧИЋ ЂУКИЋ
3/2Електротехничар процесног управљањаСНЕЖАНА ЂОРОВИЋ
3/3Електротехничар рачунараСЛАЂАНА МАРЈАН
3/4Финансијски администраторСНЕЖАНА СИМИЋ
3/5ТрговацЗОРАН ПЕТРОВИЋ (Е)
3/6Електромонтер мрежа и постројења  (дуално)ГОРАН  ЈОВАНОВИЋ
3/7Оператер машинске обрадеЉИЉАНА ЖИВАНОВИЋ (М)
4/1Машински техничар мерне и регулационе техникеСАБИНА  ЗДРАВКОВИЋ
4/2Електротехничар процесног управљањаДРАГАН  ЈАНКОВИЋ
4/3Електротехничар рачунараРАДМИЛО  НИКОЛИЋ
4/4Економски техничарДАНИЕЛА  ПЕТРОВИЋ
4/5Финансијски администраторБИЉАНА  Г. СТЕФАНОВИЋ