Отворена врата

РАСПОРЕД  ЗВОЊЕЊА  У  ТЕХНИЧКОЈ  ШКОЛИ

ПРЕ ПОДНЕ ПОСЛЕ ПОДНЕ
1.час  715 до   800                                                         1.час  1330 до  1415
2.час  805 до   850                                                          2.час  1420 до  1505
3.час  905 до   950                                              3.час  1520 до  1605
4.час  955 до 1040                                     4.час  1610 до 1655
5.час  1050 до 1135                                      5.час  1705 до 1750
6.час  1140 до 1225                                         6.час  1755 до 1835
7.час  1230 до 1315                                        7.час  1840 до 1920

РАСПОРЕД  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА ЗА ШКОЛСКУ 2019/20.год.

СМЕНА: ЕЛЕКТРОТЕХНИКА (1-4. разреда) , ЕКОНОМИЈА  И ТРГОВИНА (1-2.разреда)

Презиме и име наставника Понедељак Уторак Среда Четвртак петак
Александра Бојчић   4. час      
Лаиновић Мирјана     7. час    
Богићевић Ивана 6. час        
Кањевац Даница   3. час      
Делић  Зорана 4. час        
Хаџић Снежана           2. час
Пантелић Драгана 3. час        
Миленковић Јасмина     3. час    
Станојевић Оливера         час
Јовићевић Станислава       6. час  
Урошевич Младена       5. час  
Стевановић Мирјана     3.час    
Мићаловић Братислав 6. час        
Симић  Снежана 6. час        
Павловић Милена         4.час
Јоксимовић Наташа   5.час      
Гајић  Саво       1.час  
Шеварика Верица         2.час
Кеџић Слађана         5.час  
Манић Зорица     5. час    
Петровић Зоран економиста   4.час      
Бранковић Јасминка 4.час        
Нешковић Љиљана         3. час
Петров Мијодраг   5.час      
Јанковић Драган   4.час      
Јовановић Горан   4.час      
Грујић Душан   4.час      
Тепавац Петар 3. час        
Ђоровић Снежана   5.час      
Галић Александа       3. час  
Марјан  Слађана       2. час  
Аврам Бранкица 2. час        
Миленковић Иван 5.час        
Карић Светлана       3.час  
  СМЕНА: МАШИНСТВО (1-4.разреда)  И ЕКОНОМИЈА (3-4.разреда)  
Презиме и име наставника Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Илић Далиборка       5.час  
Ђурђевић Данијела         5.час
Новаковић Душанка   5.час      
Кнежевић Никола         6.час
Здравковић Сабина   3.час      
Ђерић Александра   2.час      
Ракић Соња   4.час      
Николић Радмило 3. час        
Добросављевић Славица       7.час  
Тончић Ђукић Драгана 6.час        
Карић Саша       3.час  
Живановић Љиљана (С)   5.час      
Мурић Зорана       1.час  
Милосављевић Жељана       3.час  
Петровић Зоран (М)     4.час    
Бранковић Милован     4.час    
Вранеш  Весна 6.час        
Ковачевић Нада 3.час        
Арсеновић Драган 4.час        
Живановић Љиљана (М)       4.час  
Милосавњевић Бранислава   4.час      
Грађански Стефановић Б.   5.час      
Јевђеновић Биљана     2.час    
Петровић Даниела 5.час        
Бранковић Јелена 4.час        
Сердар Милан       4.час  
Ракић  Предраг       5.час  
Лукић Зоран       4.час  
Перовић Мирољуб       5.час  
Вилотић  Радисав       6.час  
Стевовић Славко 6.час